سِرو غذا و نوشیدنی

بعد از صرف وقت زیاد برای آشپزی و تهیه غذاهای خوشمزه برای مهمانان، مهم ترین گام بعدی، چیدمان زیبای غذا و سِرو چشم نواز آنها است.

بنتاتی مجموعه ای از بهترین و زیباترین ظروف و ملزومات سِرو غذا و نوشیدنی رابرایتان به ارمغان آورده است. در این مجموعه برای هر نوع سلیقه ای و به سبک هر خانه ای، کالاهایی با طراحی های چشم نواز و زیبا وجود دارد.

برای جستجو ...

بعد از صرف وقت زیاد برای آشپزی و تهیه غذاهای خوشمزه برای مهمانان، مهم ترین گام بعدی، چیدمان زیبای غذا و سِرو چشم نواز آنها است.

بنتاتی مجموعه ای از بهترین و زیباترین ظروف و ملزومات سِرو غذا و نوشیدنی رابرایتان به ارمغان آورده است. در این مجموعه برای هر نوع سلیقه ای و به سبک هر خانه ای، کالاهایی با طراحی های چشم نواز و زیبا وجود دارد.

برای جستجو سریع تر و تسهیل در انتخاب کالاهای مورد نیاز، همه کالاهای این گروه در زیر شاخه های جزئی تر دسته بندی شده اند.

بیشتر

سِرو غذا و نوشیدنی  تعداد 84 محصول وجود دارد .

زیر شاخه ها

 • قاشق و چنگال

  بنتاتی همواره در تلاش است تا با استفاده از مواد اولیه مرغوب و بهترین کیفیت تولید، کالاهایی متناسب با سبک زندگی امروزی خانواده های ایرانی را به مشتریان عزیز ارائه نماید.

  در این گروه، سرویس های قاشق و چنگال غذاخوری، سرویس های کارد و چنگال میوه خوری و ... گنجانده شده است تا امکان انتخاب سرویس ها و ترکیب آنها، به سلیقه شما فراهم باشد و نسبت به نیاز خود، سرویس غذاخوری یا میوه خوری و ... را تهیه نمایید.

  همه ی سرویس های قاشق و چنگال و کارد بنتاتی، ساخته شده از استیل ضدزنگ 18/10 با کیفیت بسیار بالا است و چیدمان سرویس ها مناسب سبک زندگی خانواده های امروزی ایرانی است.

 • سرویس پذیرایی

  هارمونی رنگ ها و ترکیب اشکال مختلف و همخوان در ظروف پذیرایی، نوازشگر چشم مهمانان است. بنتاتی مجموعه ای چشمگیری از سرویس های غذاخوری، سرویس های پارچ و لیوان، سرویس های آجیل خوری، سرویس های پذیرایی و سرویس های عصرانه خوری را در طرح های متنوع و برای هر سلیقه ای فراهم آورده است. هر کدام از سرویس های عصرانه خوری، پذیرایی و ... بنتاتی در بسته بندی های مجزا و بصورت جداگانه قابل تهیه هستند تا برای مشتریان عزیز بطور مثال امکان خرید سرویس عصرانه خوری مجزای از سرویس غذاخوری، فراهم باشد.

  سرویس های سرامیکی بنتاتی، تلفیقی از هُنر دست، تکنولوژی و مواد اولیه بسیار مرغوب است که آنها را از منظر طراحی منحصر به فرد، و در زیبایی و کیفیت بسیار متمایز می کند.

  همه ی سرویس های پذیرایی بنتاتی در این گروه کالایی، برای 6نفر در نظر گرفته شده است.

 • ظرف پذیرایی تک

  چیدمان زیبا و چشم نوازِ غذاها و خوراکی ها، هُنر میزبانی را دو چندان می کند.

  بنتاتی مجموعه ای از بهترین و زیباترین ظروف سِرو و پذیرایی رابرایتان به ارمغان آورده است. در این مجموعه برای هر نوع سلیقه ای و به سبک هر خانه ای، کالاهایی با طراحی های چشم نواز و زیبا وجود دارد.

 • ملزومات پذیرایی

  چاشنی ها، طعم دهنده های بی مثالی هستند که لذت خوردن را چند برابر می کنند و می توانند در طعم غذاها تفاوت ایجاد کنند.

  چاشنی خوری های بنتاتی را برای همراهی سِرو غذا ها و سالاد های هیجان انگیز و رنگارنگ، و میزهای دسر و صبحانه های رنگی، اینجا برایتان آورده ایم: انواع سِت های آبلیمو و روغن زیتون، نمک و فلفل پاش، شکر جا، تخم مرغ جا، بستنی خوری و ... 

 • لیوان، فنجان، ماگ

  ضرورت آب رسانی به بدن، در همه فصول سال برای سلامت جسم ضروری است. نوشیدن مایعات بهترین روش برای جذب مستقیم آبِ بیشتر توسط بدن است و لازم هست تا دست کم روزی 8 تا 10 لیوان مایعات بنوشیم.

   برای وقت هایی که در خانه و کنار عزیزانتان هستید، یا برای جمع های دوستانه و چای خوردن های حین گپ زدن، و یا حتی ساعاتی که در محل کارتان هستید و شلوغی کار باعث میشود تا اهمیت نوشیدن مایعات را فراموش کنید، بنتاتی پیشنهاد های خوبی برای انواع لیوان، فنجان و ماگ با طراحی های ساده و چشم نواز دارد.

  فرقی ندارد سِرو نوشیدنی به صورت گرم برای فصل سرما باشد یا نوشیدنی خنک برای فصل گرما باشد، لیوان و فنجان و ماگ های متنوع بنتاتی فارغ از دغدغه سِت کردن آنها با دیگر ظروف، متناسب با فضای دلخواهتان قابل انتخاب هست.

 • یخدان، پارچ و بطری

  بنتاتی برای سِرو نوشیدنی در کنار هر مدل لیوان، بشقاب و ظروف شما، پارچ هایی با طراحی ساده،کارآمد و در حجم های مختلف دارد تا دغدغه سِت کردن آنها در کنار دیگر ظرف ها را نداشته باشید و به راحتی از این پارچ ها و بطری ها، در یخچال و سر میزها استفاده نمایید.

در هر صفحه :
نمایش 1 - 12 از 84 کالا
نمایش 1 - 12 از 84 کالا