سِت های رنگی

همه ما میدانیم که برای داشتن یک آشپزخانه ایده آل، علاوه بر کالاهای با کیفیت، سلیقه ی خوبی لازم هست تا بین وسائل مختلف آشپزخانه از نظر ترکیب رنگ، هماهنگی و هارمونی ایجاد کند تا آشپزخانه ای چشم نواز داشته باشیم.

بنتاتی در زیر شاخه های متنوع "سِت های رنگی"، کالاهای مختلف را بر اساس ترکیب رنگی مشابه، دسته بندی کرده است تا امکان انتخاب و ایجاد هماهنگ...

همه ما میدانیم که برای داشتن یک آشپزخانه ایده آل، علاوه بر کالاهای با کیفیت، سلیقه ی خوبی لازم هست تا بین وسائل مختلف آشپزخانه از نظر ترکیب رنگ، هماهنگی و هارمونی ایجاد کند تا آشپزخانه ای چشم نواز داشته باشیم.

بنتاتی در زیر شاخه های متنوع "سِت های رنگی"، کالاهای مختلف را بر اساس ترکیب رنگی مشابه، دسته بندی کرده است تا امکان انتخاب و ایجاد هماهنگی بین لوازم آشپزخانه شما، به راحتی برایتان فراهم آید.

بیشتر

سِت های رنگی  تعداد 188 محصول وجود دارد .

زیر شاخه ها

 • آبی رنگ

  برای آن دسته افرادی که طرفدار رنگ های ملایم هستند، در این مجموعه، کالاهایی که تِم رنگی آبی دارند، معرفی می شوند. این گروه کالایی، پیشنهاد خوبی برای همنشینی در کنار لوازم آشپزخانه استیل، سفید و خاکستری است و می توانید از آنها برای ایجاد ترکیب رنگ های بینظیری استفاده نمایید.

 • قرمز رنگ

  رنگ قرمز یکی از پُر طرفدار ترین رنگ ها، برای لوازم آشپزخانه است. رنگی پُر انرژی که به فضای آشپزخانه گرما و نشاط می دهد. در این گروه، کالاهایی پیشنهاد می شوند که می توانند مکمل خوبی برای لوازم آشپزخانه سفید، مشکی و استیل باشند و یا هر ترکیب بی نظیری که از خلاقیت شما نشات بگیرد.

 • سبز رنگ

  رنگ سبز، حِس خوب فصل بهار و نو شدن را به همراه دارد و می تواند فضایی روح بخش در آشپزخانه بوجود آورد. کالاهای این گروه پیشنهاد بسیار خوبی برای همنشینی در کنار لوازم آشپزخانه چوبی، استیل، زرد و سفید است. آشپزخانه ی سبز، هر روز یادآور بهار است و گرما و انرژی روح بخشی دارد.

 • چوبی

  کالاهای چوبی، گرمابخش فضا هستند و جلوه ای از طبیعت را به آشپزخانه شما می آورند. آمیختن این گروه کالایی با کالاهای شیشه ای و یا ترکیب با رنگ سبز، حِس جنگلی سرسبز و پُر نور را در آشپزخانه شما تداعی می کند.

 • استیل

  لوازم آشپزخانه استیل، به دلیل همخوانی با یخچال و گاز و هود و سینک استیل، در آشپزخانه ترکیبی بسیار چشم نواز ایجاد می کنند. کالاهای استیل در رنگ آمیزی، خنثی به حساب می آیند و به راحتی می توانند با همه ی رنگ ها ترکیب شوند. استفاده از لوازم استیل، به فضای شما سبکی مُدرن می بخشد و به دلیل ساخته شدن از ورق استیل، بسیار بادوام و کاربردی هستند.

 • شیشه ای

  هر اتفاقِ رنگی که در آشپزخانه شما بیافتد، لوازم آشپزخانه شیشه ای می تواند مکمل خوبی برای آن باشد. استفاده از ظروف شیشه ای حسی از تمیزی و نور را القا می کند و به محیط شما شفافیت می بخشد. 

در هر صفحه :
نمایش 1 - 12 از 188 کالا
نمایش 1 - 12 از 188 کالا