آماده سازی

برای انجام هر کاری، مقدمات و ابزاری لازم است. در آشپزی هم استفاده از ابزار کارآمد، برای پخت و پز آسان تر، سریع تر و بهتر لازم است.

 

در این گروه از کالاهای بنتاتی، هرآنچه برای تهیه و آماده سازی مواد اولیه غذایی لازم دارید، برایتان فراهم شده است. همه کالاها بر اساس کاربرد، در زیرشاخه های جزئی تری، دسته بندی شده اند تا شما خیلی زود موفق به انتخاب ...

برای انجام هر کاری، مقدمات و ابزاری لازم است. در آشپزی هم استفاده از ابزار کارآمد، برای پخت و پز آسان تر، سریع تر و بهتر لازم است.

 

در این گروه از کالاهای بنتاتی، هرآنچه برای تهیه و آماده سازی مواد اولیه غذایی لازم دارید، برایتان فراهم شده است. همه کالاها بر اساس کاربرد، در زیرشاخه های جزئی تری، دسته بندی شده اند تا شما خیلی زود موفق به انتخاب کالاهای مورد نیازتان شوید.

بیشتر

آماده سازی  تعداد 100 محصول وجود دارد .

زیر شاخه ها

 • چاقو و تخته برش

  از قدیم شنیدیم که "چاقو باید خوش دست باشد"، اما برای بُرش زدن های یکدست وهنرمندانه، هم کیفیت و تیزی تیغه مهم هست و هم طراحی و فُرم دسته ها که حس "خوش دست" بودن را تدائی می کند. چاقوهای بنتاتی، با طراحی ارگونومیک دسته ها، و تیغه های استیل ضد زنگ 18/10 با کیفیت بسیار بالا و ساخت کشور ژاپن،  برای استفاده در آشپزخانه های خانگی و آشپزخانه های حرفه ای (هتل ها، رستوران ها و ...) بسیار مناسب است.

  علاوه بر چاقوی خوب، جنس سطح بُرش هم در امنیت استفاده از چاقوهای تیز، و هم در ثابت نگه داشتن مواد غذایی و جلوگیری از سُر خوردن مواد بسیار مهم است. هم چون بیشتر کالاهای بنتاتی، ترکیبی از خلاقیت و نوآوری طراحان به همراه تکنولوژی بالا در ساخت، در انواع تخته بُرش های بنتاتی مشهود است.

 • سبد، صافی و آبکش

  در این گروه دو دسته کالا برای سلایق مختلف گنجانده شده است. دسته اول: سبد ها و صافی ها و آبکش هایی با طرح های کلاسیک و همیشه لازمِ خانه های ایرانی است که با بالاترین استانداردهای ساخت و استیل ضد زنگ 18/10 با کیفیت بسیار بالا تولید شده است. دسته دوم: سبد ها و آبکش هایی با طراحی نوآورانه و مدرن، منطبق با نیازهای شناخته شده ی جهانی برای ترکیب چند کارایی در یک کالا است تا فضای کمتری از آشپزخانه های امروزی گرفته شود.

 • خردکن، رنده و آبگیر

  استفاده از ابزار هایی که انجام کارها را آسان تر و سریع تر میکنند، در زندگی امروزی با کمک خلاقیت طراحان و قابلیت های چشمگیر در تولید و ساخت، میسر شده است.

  در این گروه دامنه ی وسیعی از تنوع در انواع خُردکن ها، رنده ها، آبگیر سبزی ها و ... دیده می شود که سهم قابل توجهی از کارهای کسالت آور و بعضا خطرناک آشپزخانه را برعهده می گیرند تا شما با فراغ بال، آسودگی و امنیت، علاوه بر انجام کارها با سرعت بیشتر و صرف وقت کمتر، نتایج هنرمندانه ای هم دریافت نمایید.

  کالاهایی که هر کدام چندین کارایی متفاوت دارند و با داشتن هر کدام از آنها، بخش زیادی از کارهای روزانه آشپزخانه سریع و راحت انجام می شود.

 • جا ادویه و آسیاب

  در بیشتر کتاب های آشپزی، بخشی مجزا برای آشنایی با ادویه ها , چاشنی ها در نظر گرفته شده است. چاشنی ها، طعم دهنده هایی هستند که در انواع مختلف و در دسته بندی های مختلف، چه در زمان پخت و پز و چه در زمان سِرو، به غذا افزوده می شوند تا خوشمزگی بیشتری به غذا بدهند.

  در این گروه، انواع مدل جا ادویه های، برای همنشینی در کنار میز های سِرو غذا و یا روی کابینت ها وجود دارد تا طعم های متنوع همیشه به سادگی در دسترس شما باشد.

 • تهیه نوشیدنی گرم

  هر آنچه برای تهیه یک نوشیدنی گرم و مطبوع لازم هست، در این گروه کالایی برای شما آورده ایم. از قوری های متنوع گرفته تا فنجان چای و قهوه ساز دستی و... که علاوه بر کیفیت خوبِ ساخت، برای سِرو نوشیدنی روی میز و پذیرایی از مهمانان،  زیبا و چشم نواز هستند.

 • ابزار

  همه ی ما اهمیت داشتن یک ابزار خوب و کارآمد را میدانیم تا نتیجه ی کار همانی بشود که دلخواهمان است. خیلی ها هستند که برای انجام هر کاری (خُرد کردن، بُرش زدن، اسلایس کردن و حتی در قوطی باز کردن و ...) فقط و فقط از یک چاقو استفاده میکنند و برای انجام کارها، وابستگی عجیبی به این چاقو دارند.

  ما به شما توصیه می کنیم که در آشپزی کردن، همچون هر کار دیگری، از ابزار تخصصی آن استفاده کنید و با دنیای گدجت ها و ابزار های متنوع آشپزخانه آشنا شوید. بهترین طراحان صنعتی دنیا، همه ساله ابزارهای جدید تری را به دنیا معرفی میکنند تا زندگی و آشپزی برای ما ساده تر باشد و از شکل وظیفه ای عادی و روزمره، برایمان تبدیل به لذتی دلچسب شود.

  بنتاتی، حامی همیشگی خلاقیت و نو آوری، مجموعه بینظیری از بهترین و کارآمدترین ابزار های آشپزخانه را گرد آورده است تا از آشپزی کردن لذت ببرید. 

در هر صفحه :
نمایش 1 - 12 از 100 کالا
نمایش 1 - 12 از 100 کالا