سوالات عمومی:

1-     از چه طریق می توانم کالاهای بنتاتی را خریداری نمایم؟

شما می توانید بصورت آنلاین از همین وب سایت خرید وکالاهای خود را درب منزل دریافت نمایید یا بصورت حضوری از فروشگاه های لوازم آشپزخانه، محصولات بنتاتی را بخواهید (نمایش فروشگاه های ما بر روی نقشه)

2-     آیا محصولات بنتاتی دارای ضمانت نامه هستند؟

محصولات لوازم آشپزخانه، در گروه کالاهای مصرفی هستند، بنابراین ضمانت نامه ای به آنها تعلق نمی گیرد.

3-     آیا امکان تامین قطعات یدکی و یا فروش تکی اقلام سرویس های سرامیکی وجود دارد؟

از آنجایی که کالاهای بنتاتی در ایران تولید نمی شوند، کالاها دقیقا بصورت بسته بندی شده و بدون هرگونه قطعه یدکی و اضافی، موجود هستند. بنابراین امکان ارائه این خدمات برای برندهایی که تولید کننده نیستند، وجود ندارد.

4-     مراحل برگشت کالا به چه صورتی است؟

در خرید های اینترنتی: چنانچه کالای دریافتی با کالای مورد درخواست تطابق نداشت و یا کالای دریافتی دچار مشکل بود، لطفا موضوع را با شماره تلفن 0217332 داخلی 303 در میان بگذارید و یا بصورت پیام از طریق "بنتاتی پروفایل" خودتان، برایمان پیغام بگذارید تا در اولین فرصت با شما تماس گرفته شود.

در خرید های حضوری از فروشگاه ها: لطفا موضوع را به فروشگاه دار محترم اعلام بفرمایید، مراحل بعدی و پیگیری موضوع از شرکت بنتاتی، فقط بر عهده ی فروشگاه داران خواهد بود. شما می توانید، موضوع را از فروشگاه مربوطه، جویا شوید.

5-     کالاهای بنتاتی تولید کدام کشور هستند؟

کالاهای بنتاتی تولید کشورهای مختلف از جمله: تایلند، ایتالیا، چین، هنگ کنگ، کره جنوبی و ... می باشد و براساس تخصص و تکنولوژی به روزِ هر یک از کشورهای نامبرده در گروه های محصولی مختلف، با بهترین مواد اولیه و دریافت استانداردهای جهانی، کالاهای بنتاتی در کارخانه هایی جهانی تولید می شوند.

6-     شرایط همکاری بنتاتی با فروشگاه داران به چه صورتی است؟

برای اطلاع از شرایط همکاری فروشگاه داران، لطفا با شماره تلفن 0217332 داخلی های 204-205-206 تماس حاصل فرمایید.

سوالات مربوط به خریداران اینترنتی:

1-     آیا میتوانم بصورت تلفنی خرید انجام دهم؟

خیر، خرید فقط از طریق وب سایت بنتاتی و با پرداخت از درگاه الکترونیکی بانک، ممکن است تا همواره با خیالی آسوده و امن، خرید اینترنتی داشته باشید.

اما چنانچه در هر مرحله ای از خرید، مشکلی پیش آمد کرد، لطفا با شماره تلفن 0217332 داخلی 303 و یا از طریق "بنتاتی پروفایل" اشکال پیش آمده را با ما در میان بگذارید.

2-     هزینه ارسال کالا برای خرید های اینترنتی چقدر است؟

در خرید های بالای 500هزارتومان شهر تهران، هزینه ی ارسال رایگان می باشد و در خریدهای کمتر و مساوی  500هزار تومان، 40 هزار تومان هزینه حمل به خرید، تعلق خواهد گرفت.

در خرید های بالای 500هزارتومان شهرستان ها، هزینه ی ارسال رایگان می باشد و برای خریدهای کمتر و مساوی  500هزار تومان، بر عهده مشتری (پس کرایه تیپاکس، پست و ...) خواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر، لطفا راهنمای خرید اینترنتی را با دقت مطالعه بفرمایید.

3-     آیا برای خرید اینترنتی باید حساب کاربری "بنتاتی پروفایل من" ایجاد شود؟

برای خرید اینترنتی لازم هست تا حتما یک بنتاتی پروفایل ایجاد نمایید تا همه ی اطلاعات خرید شما، اعم از کالاهای انتخابی، قیمت، هزینه ارسال، نشانی تحویل کالا و نیز هر گونه توضیحاتی که ضروری بدانید، در این پروفایل ثبت شود تا امکان ارسال کالا به درستی برای ما فراهم آید.

ثبت اطلاعات تماس بصورت کامل، بسیار ضروری است چراکه عدم تکمیل این موارد، موجب اخلال در روند ارسال کالا می شود و مسئولیت آن متوجه خود مشتری است.

4-     آیا امکان پرداخت در محل را دارید؟

خیر، پرداخت فقط از درگاه الکترونیکی بانک، ممکن است تا همواره با خیالی آسوده و امن، خرید اینترنتی داشته باشید.

5-     دلیل تفاوت قیمت محصولات در شبکه اجتماعی از جمله اینستاگرام، با فروشگاه اینترنتی چیست؟

از آنجایی که ماهیت شبکه های اجتماعی برای اطلاع رسانی های لحظه ای است، اطلاعات مندرج در این شبکه ها، فقط در تاریخ انتشار آنها صحت و اعتبار دارد، بنابراین همواره معیار درستی اطلاعات کالایی و قیمت ها، وب سایت رسمی شرکت می باشد.

قیمت کالاهای بنتاتی سراسری می باشد، بنابراین قیمت خرید از وب سایت با خرید حضوری از فروشگاه های بنتاتی، برابر است. موجودی کالاها و نیز قیمت کالاها، همواره در وب سایت بنتاتی، به روز و دقیق هستند.

6-          بنتاتی بُن چیست؟ و به چه صورتی می توان از آن استفاده کرد؟

برای اطلاعات بیشتر، لطفا معرفی بنتاتی بُن را با دقت مطالعه بفرمایید.

7-     از وضعیت سفارش اینترنتی خود چگونه مطلع گردم؟

با مراجعه به وب سایت و ورود به "بنتاتی پروفایل من"، از وضعیت سفارش خود مطلع می شوید.

8-     ممکن است پرداخت اینترنتی ناموفق و مبلغ از حساب من کم شده باشد؟

به دلیل اختلالات شبکه بانکی، بروز برخی مشکلات مشابه، در بعضی مواقع محتمل است. در صورت بروز، لطفا صبوری فرمایید تا پیام بازگشت پول به حساب بانکی خود را، از طرف بانک عامل، دریافت نمایید.

9-     در چه ساعاتی میتوانم سفارش خود را ثبت کنم؟

شما در هر ساعتی از شبانه روز امکان ثبت سفارش اینترنتی دارید. برای اطلاع از زمان و نحوه ی دریافت کالا، لطفا راهنمای خرید اینترنتی را با دقت مطالعه بفرمایید.

10-پس از این که سفارش را ثبت کردم، چقدر زمان میبرد تا کالا به دستم برسد؟

 برای اطلاع از زمان و نحوه ی دریافت کالا، لطفا راهنمای خرید اینترنتی را با دقت مطالعه بفرمایید.