بنتاتی

 

همه ی کسب و کارها، روزی، در ساختمانی، و با جمعی، آغاز به فعالیت می کنند تا با تکیه بر دانش، توانمندی ها، پشتکار و به امید خداوند مهربان، در مسیر پویایی و رشد قرار بگیرند و علاوه بر حرکت دادن چرخ اقتصاد کشور، دستاوردهای نوین داشته باشند.

مسافران اندکی هستند که با همت و تلاش، عبور از سختی ها و بلندی ها، و با استقامت، به حرکت در مسیر دلخواهشان ادامه می دهند و در همه ی این تلاش ها، اعدادِ روزهای تقویم و ... نقشی نداشته است.

نام "بنتاتی – bentati"  را از لغتنامه کُردی برگزیدیم که به معنای "نوعی انگور" است و با اعتقاد به آن که خانواده های ایرانی شایسته کالاهای با کیفیت و به روز دنیا هستند، فعالیت خود را در زمینه لوازم آشپزخانه شروع کردیم.

برای تولید کالاهای بنتاتی، بهترین کارخانه های دنیا را برگزیدیم تا با تکنولوژی روز دنیا و مرغوب ترین مواد اولیه، کالاهای درخورِ خانواده های ایرانی عرضه کنیم. بنتاتی مفتخر است که همواره در تلاش برای معرفی کالاهای نوآورانه به هموطنان عزیز بوده است تا لوازم آشپزخانه ای منطبق با طراحی های مدرن و استانداردهای بالای جهانی، را در داخل کشور تهیه نمایند.

در تمام این سال ها با احترام به فرهنگ میزبانی ایرانی، صنعت لوازم آشپزخانه ی روزِ دنیا را مطابق با چیدمانِ سفره های ایرانی به نزد ایرانیان آوردیم و نگهداشت زبان فارسی را وظیفه ای ملی دانستیم و کالاهای بنتاتی را در بسته بندی های مرغوب با اطلاعات کامل به زبان فارسی، به مشتریان عرضه کردیم.

بنتاتی کوشیده است تا با تکیه بر اصول بازرگانی حرفه ای، مبتنی بر اخلاق و مشتری مداری، با درستی در عملکرد و قانونمداری، و رعایت حقوق فروشگاه داران و مصرف کنندگان، فرهنگ غنی کسب و کار پیشینان را زنده نگه دارد، و مروج تعهد به اصول کسب و کار باشد.

در این راه پر فراز و نشیب، همیشه مشتاق به شنیدن نظرات و انتقادات و پیشنهادات همه ی مشتریان عزیز هستیم تا با یاری و همفکری شما، موفقیت های روز افزون داشته باشیم.