چاقو و تخته برش

از قدیم شنیدیم که "چاقو باید خوش دست باشد"، اما برای بُرش زدن های یکدست وهنرمندانه، هم کیفیت و تیزی تیغه مهم هست و هم طراحی و فُرم دسته ها که حس "خوش دست" بودن را تدائی می کند. چاقوهای بنتاتی، با طراحی ارگونومیک دسته ها، و تیغه های استیل ضد زنگ 18/10 با کیفیت بسیار بالا و ساخت کشور ژاپن،  برای استفاده در آشپزخانه های خانگی و آشپزخانه های حرفه ای...

از قدیم شنیدیم که "چاقو باید خوش دست باشد"، اما برای بُرش زدن های یکدست وهنرمندانه، هم کیفیت و تیزی تیغه مهم هست و هم طراحی و فُرم دسته ها که حس "خوش دست" بودن را تدائی می کند. چاقوهای بنتاتی، با طراحی ارگونومیک دسته ها، و تیغه های استیل ضد زنگ 18/10 با کیفیت بسیار بالا و ساخت کشور ژاپن،  برای استفاده در آشپزخانه های خانگی و آشپزخانه های حرفه ای (هتل ها، رستوران ها و ...) بسیار مناسب است.

علاوه بر چاقوی خوب، جنس سطح بُرش هم در امنیت استفاده از چاقوهای تیز، و هم در ثابت نگه داشتن مواد غذایی و جلوگیری از سُر خوردن مواد بسیار مهم است. هم چون بیشتر کالاهای بنتاتی، ترکیبی از خلاقیت و نوآوری طراحان به همراه تکنولوژی بالا در ساخت، در انواع تخته بُرش های بنتاتی مشهود است.

بیشتر

چاقو و تخته برش  تعداد 6 محصول وجود دارد .

نمایش 1 - 6 از 6 کالا
نمایش 1 - 6 از 6 کالا